Mūsdienu deju pulciņš "Ritmiņš"

Kas ir mūsdienu deja?

Šodien mūsdienu dejai raksturīga sava filozofija un kustību māksla – deja veido sižetu, kas rodas, savienojot vairākas kustību formas – dejas improvizāciju, kontaktimprovizāciju, jogu, pilates, u.c. Mūsdienu deja ietver citādu kustību filozofiju nekā klasiskā deja – mūsdienu deja tiecas uz anatomiski pareizām kustībām, izmanto fizikas likumus, lai dejojums būtu pēc iespējas ergonomiskāks un plūstošāks. Mūsdienu deja ir viens no populārākajiem dejas mākslas žanriem gan pasaulē, gan Latvijā un ietver daudzus un dažādus deju stilus.

Vēlies apgūt dažādus deju stilus, akrobātiku, pilnveidot dejot prasmi un drosmi būt uz skatuves, tad noteikti nāc un pievienojies mūsu skolas dejotāju kolektīvam "RITMIŅŠ"!!  Dejotājiem būs iespēja apgūt laikmetīgo deju, klasisko deju, džeza deju, dejas improvizāciju, kā arī uzstāties dažādos deju festivālos, konkursos un VZSK skolas koncertos un pasākumos.

Skolotāja Anna Kvelde